Lidia Matuszewska
Tomasz Lesiak
Jerzy Mazurek
Daniel Jursza
Mirosław Betkowski

Gospodarny Słupsk

We współpracy z mieszkańcami będziemy rozwiązywać problemy i bolączki naszego Miasta

Aktualności

Aktualności

Podziękowania 14:31, 2018-10-26

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim Słupszczanom, którzy w minionych wyborach samorządowych oddali swój głos na naszego kandydata na prezydenta Słupska - Mirosława Betkowskiego oraz kandydatów do Rady Miejskiej. Dziękujemy za zaufanie, poparcie i każdy głos. Szanujemy wyniki wyborów, choć z nieukrywanym żalem, że nie zdołaliśmy przekonać niezbędnej większości mieszkańców miasta do naszej wizji zarządzania Słupskiem. Przyszedł czas na refleksje, podsumowania, wyciągnięcie wniosków, co bez wątpienia zrobimy.

 

więcej

Aktualności

Zaproszenie do udziału w wyborach samorządowych 13:14, 2018-10-19

21 października zdecydujecie Państwo o przyszłości Słupska. Komitet Wyborczy Słupskie Porozumienie Obywatelskie tworzą sprawdzeni w działaniu, solidni i wszechstronni ludzie, którym na sercu leży wielokierunkowy rozwój naszego miasta i polepszenie jakości życia Słupszczan. Dzięki bogatym doświadczeniom zawodowym jesteśmy bliżej codziennych problemów Mieszkańców Słupska, dlatego nasz program rozwoju dla naszego miasta na lata 2018-2023 uwzględnia potrzeby i możliwości nas Wszystkich.

więcej

Aktualności

Sportowe zmagania SPO z mieszkańcami osiedla Niepodległości 11:56, 2018-10-19

Takiego wydarzenia na osiedlu Niepodległości jeszcze nie było. Mieszkańcy tej dzielnicy rozegrali w Parku Witkacego mecz piłkarski z kandydatami do Rady Miejskiej z ramienia Słupskiego Porozumienia Obywatelskiego. Nie zabrakło sportowych emocji, pozytywnej rywalizacji oraz motywującego dopingu kibiców. Obie drużyny z ogromnym zaangażowaniem walczyły o każdą bramkę,  reprezentując wyrównany poziom, który przełożył się na remis – 7:7.

więcej

Aktualności

Zaproszenie do udziału w meczu piłkarskim 13:06, 2018-10-17

Zapraszamy mieszkańców osiedla Niepodległości i Piastów do udziału w meczu piłki nożnej z przedstawicielami Słupskiego Porozumienia Obywatelskiego. W programie eventu, oprócz meczu przewidzieliśmy mnóstwo atrakcji, m.in.: dla dzieci zamek dmuchany i basen chiński oraz wata cukrowa i popcorn, dla nieco starszych bar z drinkami bezalkoholowymi, mnóstwo atrakcyjnych nagród, a to wszystko przy dźwiękach dobrej muzyki.

 

 

 

 

więcej

Aktualności

Bieg "100 km dla Niepodległej" 13:44, 2018-10-15

W dniu 14 października br. Słupskie Porozumienie Obywatelskie wzięło udział w biegu "100 km dla Niepodległej", który został zorganizowany przez Radio Gdańsk oraz dom mediowy Agola Media. 100 zawodników podzielonych na 10 sztafet  przebiegło łącznie 100 km wzdłuż Alei Wojska Polskiego w Słupsku dla uczczenia setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

więcej

Aktualności

Debata kandydatów do Rady Miejskiej 10:58, 2018-10-15

Za nami kolejna debata – tym razem dyskutowali kandydaci do Rady Miejskiej w Słupsku.
Z ramienia Słupskiego Porozumienia Obywatelskiego w debacie udział wzięli: Jan Czechowicz (Okręg nr 1), Daniel Jursza (Okręg nr 2), Tomasz Drzazgowski (Okręg nr 3), Jerzy Mazurek (Okręg nr 4). Celem debaty było zaprezentowanie wizji i kierunków rozwoju miasta Słupska na lata 2018-2023 proponowane przez kandydatów i kandydatki do Rady Miejskiej w Słupsku ze szczególnym uwzględnieniem priorytetów inwestycyjnych w poszczególnych okręgach.

więcej