Lidia Matuszewska
Tomasz Lesiak
Jerzy Mazurek
Daniel Jursza
Mirosław Betkowski

Gospodarny Słupsk

We współpracy z mieszkańcami będziemy rozwiązywać problemy i bolączki naszego Miasta

Aktualności

Podziękowania 14:31, 2018-10-26

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim Słupszczanom, którzy w minionych wyborach samorządowych oddali swój głos na naszego kandydata na prezydenta Słupska - Mirosława Betkowskiego oraz kandydatów do Rady Miejskiej. Dziękujemy za zaufanie, poparcie i każdy głos. Szanujemy wyniki wyborów, choć z nieukrywanym żalem, że nie zdołaliśmy przekonać niezbędnej większości mieszkańców miasta do naszej wizji zarządzania Słupskiem. Przyszedł czas na refleksje, podsumowania, wyciągnięcie wniosków, co bez wątpienia zrobimy.

 

więcej

Aktualności

Zaproszenie do udziału w wyborach samorządowych 13:14, 2018-10-19

21 października zdecydujecie Państwo o przyszłości Słupska. Komitet Wyborczy Słupskie Porozumienie Obywatelskie tworzą sprawdzeni w działaniu, solidni i wszechstronni ludzie, którym na sercu leży wielokierunkowy rozwój naszego miasta i polepszenie jakości życia Słupszczan. Dzięki bogatym doświadczeniom zawodowym jesteśmy bliżej codziennych problemów Mieszkańców Słupska, dlatego nasz program rozwoju dla naszego miasta na lata 2018-2023 uwzględnia potrzeby i możliwości nas Wszystkich.

więcej

Aktualności

Sportowe zmagania SPO z mieszkańcami osiedla Niepodległości 11:56, 2018-10-19

Takiego wydarzenia na osiedlu Niepodległości jeszcze nie było. Mieszkańcy tej dzielnicy rozegrali w Parku Witkacego mecz piłkarski z kandydatami do Rady Miejskiej z ramienia Słupskiego Porozumienia Obywatelskiego. Nie zabrakło sportowych emocji, pozytywnej rywalizacji oraz motywującego dopingu kibiców. Obie drużyny z ogromnym zaangażowaniem walczyły o każdą bramkę,  reprezentując wyrównany poziom, który przełożył się na remis – 7:7.

więcej