Lidia Matuszewska
Tomasz Lesiak
Jerzy Mazurek
Daniel Jursza
Mirosław Betkowski

Gospodarny Słupsk

We współpracy z mieszkańcami będziemy rozwiązywać problemy i bolączki naszego Miasta

Zaproszenie do udziału w wyborach samorządowych

Strona głównaAktualności › Zaproszenie do udziału w wyborach samorządowych

Szanowni Słupszczanie!


21 października w wyborach samorządowych zdecydujecie o przyszłości Słupska. Komitet Wyborczy Słupskie Porozumienie Obywatelskie tworzą sprawdzeni w działaniu, solidni i wszechstronni ludzie, którym na sercu leży wielokierunkowy rozwój naszego miasta i polepszenie jakości życia Słupszczan. Dzięki bogatym doświadczeniom zawodowym jesteśmy bliżej codziennych problemów Mieszkańców Słupska, dlatego nasz program rozwoju dla naszego miasta na lata 2018-2023 uwzględnia potrzeby i możliwości nas Wszystkich.
Przemyślany dobór kandydatów na radnych, a przede wszystkim brak obciążeń wynikających z programów partii politycznych sprawia, że  jesteśmy dobrze przygotowani do realizacji zadań i celów, które sobie wyznaczyliśmy.
 
Mirosław Betkowski – kandydat na prezydenta Słupska – doktor ekonomii, specjalista ds. zarządzania oraz transportu, doradca w świecie biznesu i propagator nowoczesnych metod zarządzania, to osoba, która ma ogromną wiedzę oraz najwyższe kompetencje, aby przejąć stery w słupskim Ratuszu.
 
Wierzymy,  że 21 października podejmiecie Państwo słuszną i rozważną decyzję, w trosce o dalszy, stabilny rozwój naszej małej ojczyzny. Głos oddany na naszych kandydatów do Rady Miejskiej oraz na Mirosława Betkowskiego - kandydata na prezydenta Słupska, to poparcie gospodarnych i skutecznych działań w realizowaniu nowych przedsięwzięć.