Lidia Matuszewska
Tomasz Lesiak
Jerzy Mazurek
Daniel Jursza
Mirosław Betkowski

Gospodarny Słupsk

We współpracy z mieszkańcami będziemy rozwiązywać problemy i bolączki naszego Miasta

Konferencja prasowa SPO

Strona głównaAktualności › Konferencja prasowa SPO

W dniu 13 września br. odbyła się konferencja prasowa, na której Słupskie Porozumienie Obywatelskie oficjalnie przedstawiło kandydata na prezydenta Słupska dra Mirosława Betkowskiego. Kandydat zaprezentował swój program wyborczy oraz zamierzenia, których realizacja ma uczynić ze Słupska miastem atrakcyjnym dla uczniów, ludzi młodych, seniorów, rodzin, przedsiębiorców, osób aktywnych oraz pieszych i kierowców. Ponadto w trakcie konferencji radny Jerzy Mazurek zaprezentował program wyborczy Słupskiego Porozumienia Obywatelskiego, który opiera się na czterech filarach: gospodarka, zdrowie i aktywność społeczna, oświata i nauka oraz sport i kultura.
Warto przypomnieć, że Słupskie Porozumienie Obywatelskie to stowarzyszenie, które zrzesza mieszkańców Słupska, działających poza partiami politycznymi i oferujących wiedzę oraz wieloletnie doświadczenie zawodowych reprezentantów rożnych środowisk i grup społecznych.
 
Zapraszamy do obejrzenia relacji z konferencji prasowej przygotowanych przez lokale media.
 
 
 
 
Relacja Kanału 6:
 
Relacja na portalu Gryf24:
 
Program wyborczy Słupskiego Porozumienia Obywatelskiego dostępny jest na stronie: http://spo.slupsk.pl/program. Chętnie zapoznamy się z Państwa opiniami na jego temat. Prosimy o przesyłanie opnii na adres: redakcja@spo.slupsk.pl